wróć do listy

SKIN CAVIAR CONCEALER • FOUNDATION SPF 15 LUKSUSOWY PODKŁAD KAWIOROWY

SKIN CAVIAR CONCEALER • FOUNDATION SPF 15 LUKSUSOWY PODKŁAD KAWIOROWY

LA PRAIRE KOLEKCJA SKIN CAVIAR LUXE COMPLEXION

SKIN CAVIAR CONCEALER • FOUNDATION SPF 15 LUKSUSOWY PODKŁAD KAWIOROWY

Cena:912,00 zł
Pojemność:30 ml

 

 

MAGIA LEGENDARNEJ PIELĘGNACJI LIFTINGUJĄCEJ SKIN CAVIAR DOSTĘPNA W NOWEJ WERSJI PODKŁADU Z KOREKTOREM, KTÓRY ZAPEWNIA SKÓRZE NIESKAZITELNY WYGLĄD I DOSKONAŁĄ PIELĘGNACJĘ KAŻDEGO DNIA.
DOSTĘPNY W 12 ODCIENIACH/ PAŹDZIERNIK 2015

Sekretem ujędrniająco – liftingującej skuteczności podkładu z kolekcji Skin Caviar jest formuła oparta na synergicznym połączeniu cennego ekstraktu kawiorowego z opatentowanym kompleksem komórkowym La Prairie i nowym peptydem (Palmitoyl heksapeptyd-14), który wzmacnia efekt  ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry. Ta niezwykła pielęgnacja dostarcza skórze najważniejszych składników odżywczych, tak aby ją nawilżać, odżywiać i rozpieszczać każdego dnia. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu i wysokiej jakości antyoksydantom, skóra odzyskuje elastyczność i jest lepiej chroniona przed efektami starzenia. Z dnia na dzień staje się bardziej jędrna, gładka i rozświetlona.

SKIN-CAVIAR-KAWIOROWY-PODKŁAD-Z-KOREKTOREM-LA-PRAIRIE__NOWOŚĆ-10.2015-1.jpg SKIN-CAVIAR-KAWIOROWY-PODKŁAD-Z-KOREKTOREM-LA-PRAIRIE__NOWOŚĆ-10.2015-2.jpg SKIN-CAVIAR-KAWIOROWY-PODKŁAD-Z-KOREKTOREM-LA-PRAIRIE__NOWOŚĆ-10.2015.pdf