wróć do listy

Huile Prodigieuse® Edycja Limitowana: Lato 2018

Huile Prodigieuse® Edycja Limitowana: Lato 2018

NUXE HUILE PRODIGIEUSE ®

Huile Prodigieuse® Edycja Limitowana: Lato 2018

Cena:149 zł
Pojemność:100 ml

 

 

NUXE przedstawia suchy olejek Huile Prodigieuse® w słonecznym wydaniu.
Nowa, limitowana edycja kultowego olejku to zaproszenie do życia w harmonii z latem, słońcem i naturą. Odpręża ciało w upalne dni, zapewniając mu uczucie wolności oraz wytchnienia. Bogata pielęgnacja drogocennych olejków i zmysłowy, unikatowy zapach sprawią, że zachwycisz świat naturalnym pięknem i blaskiem.

SIŁA NATURY

Niezwykła formuła Huile Prodigieuse® o wszechstronnym zastosowaniu działa odżywczo, naprawczo i upiększająco na skórę twarzy, ciała i włosy. Naturalna (w 98,1%) kompozycja, składająca się z 7 drogocenny olejków roślinnych (makadamia, orzecha laskowego, ogórecznika, słodkich migdałów, kamelii, arganowego i tsubaki), została wzbogacona o witaminę E.
Nie zawiera olejów mineralnych, silikonu, parabenów i konserwantów oraz
składników pochodzenia zwierzęcego.

SKUTECZNOŚĆ NAUKI

Jego działanie antyoksydacyjne i „efekt tarczy” chroniącej skórę twarzy przed zanieczyszczeniami zostały potwierdzone w testach laboratoryjnych. Już jedna kropla Huile Prodigieuse® wystarcza, aby chronić skórę przed 90% wolnych rodników. Dodatkowo, badania dermatologiczne potwierdziły działanie olejku na pojawiające się rozstępy – Huile Prodigieuse® redukuje ich kolor o 30%. Zawodowi fryzjerzy doceniają go za potwierdzone działanie na włosy: + 87% naprawy, + 104% elastyczności, + 102% warstwy ochronnej.

PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW

Kultowy zapach z nutami kwiatu pomarańczy, delikatnej róży, gardenii i magnolii, wieńczy aromat wanilii i kokosa, przywołując zmysłowość ciepłego, letniego piasku. Unikalna, sucha formuła olejku pozostawia skórę niesamowicie miękką i jedwabistą, bez uczucia lepkości i tłustej warstwy.

Na przestrzeni 25 lat, NUXE – pionierska marka kosmetyków naturalnych założona przez Alizę Jabès we Francji - ugruntowała się na pozycji lidera w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie kosmetyków aptecznych.

NUXE łączy przyjemność stosowania z farmaceutyczną skutecznością wyjątkowych produktów, dbając jednocześnie o przyjemność dla zmysłów, siłę natury i naukową skuteczność (45 patentów – FR).

NUXE stworzył szeroki wybór produktów, z których wiele uzyskało legendarny już status: Huile Prodigieuse®, Crème Fraîche ® de beauté, Rêve de Miel® Lip Balm, Nuxellence®.
Przyjemność stosowania i zmysłowość tych produktów można również sprawdzić
 w 45 salonach NUXE SPA na cały świecie.

„Instynktowne Piękno” - Instinctive Beauty”

NUXE wierzy, że kobiety intuicyjnie wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Wychodzi naprzeciw ich potrzebom, by mogły uwolnić swój instynkt i wyrazić własne, unikalne piękno.

 

 

ZOBOWIĄZANIA MARKI NUXE

DEKLARACJE DOTYCZĄCE JAKOŚCI

  • Produkty "Made in France"/ „Wyprodukowane we Francji” - od formulacji do produkcji
  • Rygorystyczne zasady dotyczące formuł: bez olejów mineralnych, bez parabenów.
  • Systematyczne przeprowadzanie badań in vitro i in vivo pod kontrolą dermatologiczną. 
  • Nietestowane na zwierzętach zgodnie z obowiązującymi przepisami

ZOBOWIĄZANIA WOBEC ŚRODOWISKA

  • Składniki aktywne pochodzenia roślinnego pochodzące z kontrolowanych regionów geograficznych.
  • Zmniejszenie odpadów wytwarzanych przez firmę oraz zarządzanie ich recyklingiem.
  • Wybór ekologicznych opakowań w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
  • Łatwo biodegradowalne produkty do spłukiwania.

WSPIERANIE STOWARZYSZEŃ

  • Wsparcie działań na rzecz ochrony pszczół w porozumieniu z firmą "Un Toit pour les abeilles” (Dach dla pszczół), poprzez sponsorowanie uli w regionie Vosges, we Francji.
  • "1001 Źródeł" - finansowanie projektu instalacji do produkcji wody pitnej, z zachowaniem poszanowania środowiska naturalnego w Kambodży.
Huile Prodigiese wersja limitowana lato 2018 - informacja prasowa.pdf NUXE suchy olejek Huile Prodigieuse edycja limitowana lato 2018.png