wróć do listy

KREM DO RĄK COLD CREAM NOWA FORMUŁA

KREM DO RĄK COLD CREAM NOWA FORMUŁA

EAU THERMALE AVENE COLD CREAM

KREM DO RĄK COLD CREAM NOWA FORMUŁA

Cena:22,20 zł
Pojemność:50 ml

 

 

NAJWIĘKSZE WYZWANIE DLA WRAŻLIWEJ SKÓRY? ZIMOWA PORA ROKU.

Zima nie sprzyja wrażliwcom. Niskie temperatury osłabiają naturalną barierę ochronną skóry, przez co zgromadzona wewnątrz woda wyparowuje. Efekt? Skóra staje się szorstka, odwodniona, traci napięcie i elastyczność.
Codzienna pielęgnacja wymaga odpowiedniej dawki nawilżenia. Szczególną uwagę należy zwrócić na skórę rąk oraz ust, naturalnie ubogą w ochronną warstwę lipidową.
W trakcie pory zimowej, szczególnie usta i dłonie są eksponowane na działanie niskich temperatur. Dlatego potrzebują szczególnej pielęgnacji.

KREM DO RĄK COLD CREAM

CAŁODZIENNE NAWILŻANIE
Skóra dłoni jest odczuwalnie nawilżona, (3) po 24 godzinach od aplikacji kremu.  Emulsja z ciekłymi kryształami, które pełnią funkcję mikrozbiorników zawierających fazę wodną (złożoną z wody i gliceryny). Nowa formuła zapewnia stopniowe uwalnianie fazy wodnej, co umożliwia długotrwałe nawilżenie skóry,

OCHRONA PRZED ZIMNEM
Testowany w ekstremalnych warunkach klimatycznych, nowy krem do rąk Cold Cream, wyraźnie poprawia komfort delikatnej skóry rąk (1)

Redukuje popękaną skórę dłoni – 77%
Redukuje oznaki ogólnego wysuszenia skóry  - 74%

WODOODPORNY:
Warstwa kremu pozostaje na powierzchni nawet po 5-ciu myciach rąk (2).

BEAUTY TIP OD EKSPERTA Z CENTRUM HYDROTERAPII W UZDROWISKU AVÈNE – JOËLLE NONNI:
Wieczorem, po nałożeniu kremu do rąk Cold Cream, nałóż bawełniane rękawiczki, aby jeszcze lepiej odżywiać i chronić skórę dłoni.

Krem jest lekki i aksamitny w dotyku. Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.

(1) Ocena dermatologiczna rąk w 21 dniu. Badanie przeprowadzone w Kanadzie w trakcie zimy, przez 3 tygodnie na 31 uczestnikach ( aplikacja kremu do rak Cold Cream 2 razy dziennie.

(2) Pomiar warstwy tłuszczowej pozostałej na powierzchni skóry po 5ciu zanurzeniach rąk w kąpieli wodnej, 22 – 25°C, czas trwania- 3 minuty( 23 uczestnicy badania). (3) Aplikacja tylko rano. Pomiar indeksu stwierdzającego stopień nawilżenia z górnych warstw naskórka, przed aplikacją, a następnie 2 godziny, 4 godziny, 6 godzin, 8 godzin po oraz 24 godziny po aplikacji ( 23 uczestnicy).


Cold Cream, czyli fantastyczna historia powszechnie znanej formuły: Cold Cream to klasyk francuskiej farmakopei. Tradycyjna formuła wywodzi się z tzw. Ceratum Galeni (wosku galenowego), w którego skład wchodził wosk pszczeli, olejek ze słodkich migdałów, woda różana i tłuszcz o nazwie olbrot. Cold Cream był przygotowywany przez farmaceutów na zamówienie jako lek recepturowy. Uznanie zyskał dzięki cennym właściwościom ochronnym, odżywczym i łagodzącym. W recepturze Cold Cream Laboratoriów dermatologicznych Avène wodę różaną zastąpiono Wodą Termalną Avène. Cold Cream Avène to delikatna biała emulsja, która łączy w sobie skuteczność, doskonałe walory kosmetyczne oraz łagodność niezbędną w kosmetykach do pielęgnacji skóry wrażliwej.

NOWOŚĆ-EAU-THERMALE-AVENE-COLD-CREAM-INFORMAJCE-PRASOWE-.pdf