wróć do listy

CLEANANCE SPOT - PUNKTOWY PREPARAT NA NIEDOSKONAŁOŚCI

CLEANANCE SPOT - PUNKTOWY PREPARAT NA NIEDOSKONAŁOŚCI

EAU THERMALE AVENE CLEANANCE

CLEANANCE SPOT - PUNKTOWY PREPARAT NA NIEDOSKONAŁOŚCI 

Cena:43,80 zł
Pojemność:0,25 g

 

 

Punktowy preparat na niedoskonałości  został stworzony z myślą o młodych ludziach zmagających się na co dzień z trądzikiem. Ostatnie badania dowodzą, że poszukują oni prostego, praktycznego, łatwego w użyciu i skutecznego preparatu gwarantującego szybkie zwalczanie problemów skórnych. Praktyczna forma kredki z wysuwanym sztyftem pozwala na precyzyjną aplikację produktu. Cleanance SPOT :

  • ogranicza wydzielanie łoju – Monolaurynian
  • koi i łagodzi podrażnienia – Woda termalna Avène
  • sprzyja eliminacji niedoskonałości skóry, działa keratolitycznie – kwas salicylowy
  • matuje skórę i absorbuje nadmiar łoju i działa antybakteryjnie  – kaolin + CTAB

Cel: redukcja wydzielania sebum!

Kiedy dogłębnie przeanalizowano najnowsze wyniki badań nad patofizjologią trądziku czyli mechanizmami bezpośrednio związanymi z powstawaniem niedoskonałości i zmian trądzikowych, okazało się, że etapem początkowym jest zawsze łojotok, czyli nadmierne wydzielanie sebum. Chcąc jeszcze skuteczniej walczyć  z problemem trądziku, Laboratoria Dermatologiczne Avène stosują nowy, opatentowany składnik aktywny, MONOLAURYNIAN, który działa kompleksowo na przyczyny powstawania łojotoku.

Cleanance-SPOT-punktowy-preparat-na-niedoskonałości.jpg Cleanance-SPOT-punktowy-preparat-na-niedoskonałości.png AVENE-Cleananace-SPOT-Punktowy-preparat-na-niedoskonałości.pdf