wróć do listy

NOWOŚĆ 2017: ANTIROUGEURS CLEAN MLECZKO OCZYSZCZAJĄCO-ODŚWIEŻAJĄCE

NOWOŚĆ 2017: ANTIROUGEURS CLEAN MLECZKO OCZYSZCZAJĄCO-ODŚWIEŻAJĄCE

EAU THERMALE AVENE ANTIROUGEURS

NOWOŚĆ 2017: ANTIROUGEURS CLEAN MLECZKO OCZYSZCZAJĄCO-ODŚWIEŻAJĄCE

Cena:56,90 zł
Pojemność:400 ml

 

 

Mleczko oczyszczająco-odświeżające Eau Thermale Avène Antirougeurs Cleanto połączenie delikatnej, płynnej konsystencji z maksymalną skutecznością działania.

FORMUŁA
Mleczko oczyszczająco-odświeżająceAntirougeurs Clean ma strukturę żelowej sieci złożonej z oczek, które zawierają wyjątkowo dobrze tolerowane substancje czynne:

  • TRP – REGULINTM

Reguluje pracę receptorów TRPV1, pełniących ważną funkcję w reakcji na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak ciepło, zimno lub ostre przyprawy. TRP-REGULINTM ma silne działanie łagodzące wszystkie rodzaje zapalenia neurogennego oraz naczyń. To swoista terapia ukierunkowana na trądzik różowaty – wpływa na receptory odpowiedzialne  za reaktywność skóry widoczne w postaci trądziku różowatego. TRP-REGULINTM działa kojąco i przeciwzapalnie, zwłaszcza na markery reakcji zapalnej trądziku różowatego, zmniejszając reakcje kaskadowe, odpowiedzialne za rozszerzanie naczyń krwionośnych, obrzęk i uczucie dyskomfortu oraz gorąca.

Skutecznie zmniejsza reaktywność skóry oraz poprawia mikrokrążenie.

  • HMC (METYLOCHALKON HESPERYDYNY):

Substancja aktywna, która pobudza mikrokrążenie, jednocześnie jest bezpieczna dla wrażliwej skóry. HMC stymuluje mikrokrążenie, wzmacniając i chroniąc ściany naczyń włosowatych. Pomaga zredukować punktowe lub rozległe zaczerwienienia .

TECHNOLOGIA « Gentle fresh»

W kontakcie ze skórą mleczko przekształca się stopniowo w płynną postać, dając uczucie rześkości i ukojenia. Konsystencja mleczka tworzy na skórze ochronny, żelowy „kokon”, który ułatwia rozprowadzanie innych produktów pielęgnacyjnych na powierzchni skóry, zapobiegając urazom na skutek pocierania. Powłoka ochronna, którą tworzy żelowy kokon zapewnia maksymalny komfort, tworząc barierę zabezpieczającą skórę przed mechanicznymi urazami, które towarzyszą demakijażowi.

Idealnie sprawdza się przy oczyszczaniu twarzy, oczu i szyi skóry naczynkowej.
Przynosi natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości. Formuła dobrze tolerowana przez skórę i oczy: mleczko nie jest fototoksyczne ani fotoalergizujące oraz nie powoduje pojawiania się zaskórników.
Produkt może być rekomendowany po zabiegach z użyciem lasera. Nie posiada substancji zapachowych i alkoholu.

Photo-ambiance-gamme-Antirougeurs-2017.jpg lait-CLEAN-AR.jpg Avene-Antirougeurs-nowości-2017-maseczka-kojąca.pdf