wróć do listy

Konferencja prasowa Dermo-Cosme Shope

Konferencja prasowa Dermo-Cosme Shope

EAU THERMALE AVENE DERMO-COSME SHOP PIERRE FABRE

RELACJA Z KONFERENCJI PRASOWEJ 8.11.2018

  
  

8 LISTOPADA 2018 ROKU NA WARSZAWSKIM MOKOTOWIE – W SIEDZIBIE FIRMY PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE,  UL. BELWEDERSKA 20/22 - ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE PRASOWE Z OKAZJI OTWARCIA PIERWSZEGO NA ŚWIECIE SKLEPU DERMO - COSME SHOP PIERRE FABRE – FRANCUSKIEGO KONCERNU DERMOKOSMETYKÓW. 

Zaproszonych gości przywitał Philippe Coudiere, Dyrektor Generalny Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska, który opowiedział o nowo otwartym, pierwszym na świecie sklepie własnym Pierre Fabre Dermo-Cosme Shop, a także o pierwszym w Europie, a drugim na świecie sklepie internetowym – democosmeshop.pl

Dermo-Cosme Shop oferuje pełną gamę produktów marek Eau Thermale Avène, A-Derma, Ducray, Elancyl, Galènic, Klorane, René Furterer. Można tutaj nie tylko zakupić produkty marek, ale także skorzystać z usługi badania skóry twarzy i głowy, na podstawie wyników którego konsultantka ułoży długofalowy plan pielęgnacji dopasowując produkty przeznaczone do indywidualnych potrzeb.

W trakcie konferencji zaproszeni goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą 7 marek dermokosmetycznych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Pierre Fabre Dermo-Cosmetique, a także skorzystać z porad dermokonsultantki oraz przeprowadzić badanie skóry twarzy oraz skóry głowy za pomocą wyspecjalizowanych urządzeń.
 

Pierre Fabre Laboratories Dermo-Cosmetique jest niezależną francuską firmą farmaceutyczną, utworzoną na początku lat 50-tych przez Pierre’a Fabre’a (1926 – 2013) – farmaceutę, botanika i wizjonera, który na długo przed innymi zrozumiał, że zdrowie oraz dobra kondycja skóry i włosów ma ogromny wpływ na poczucie szczęścia każdego z nas, oraz na nasze relacje z innymi ludźmi.
Firma realizuje nowatorską koncepcję produktów dermokosmetycznych, łącząc wiedzę z zakresu dermatologii i farmacji z wiedzą o naturalnych metodach produkcji a także składnikach roślinnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu można pokusić się o stwierdzenie, że firma Pierre Fabre osiągnęła mistrzostwo w tworzeniu wysokiej jakości preparatów galenowych łączących zdobycze najnowszych technologii z naturalnym pochodzeniem składników.

 

Relacja z otwarcia Derm- Cosme Shop PIERRE FABRE 8 listopada 2018 - informacja prasowa.pdf